Ochrany reproduktorů

Ochrany reproduktorů chrání připojené reproduktory před stejnosměrnou složkou na výstupu zesilovače při případné poruše zesilovače. Ochrany také disponují funkcí zpožděného připojení reproduktorů při zapnutí zesilovače, kdy vlivem přechodových dějů vzniká nepříjemné lupnutí.

Ochrany reproduktorů mohou být napájeny ze stejného vinutí, ze kterého je napájen zesilovač, ale pouze v případě, že zesilovač disponuje zdrojem napětí s jedním usměrňovacím můstkem.

Nabízeny jsou dva typy, s velikým a se standardním relé. Ochrany se standardním relé vyhoví do maximálního výkonu cca 100W pro větší výkon doporučujeme použít ochrany s velikým 30A relé.

Zobrazit: seznam mřížka
  • Ochrany reproduktorů malé
    Rozměry: 100x25x50 mm (šxvxh) Uvedená cena je za 2 kusy osazených modulů ochran reproduktorů pro stereo zesilovač. Ochrany reproduktorů chrání připojené reproduktory před stejnosměrnou složkou na výstupu zesilovače při případné poruše zesilovače. Ochrany také disponují funkcí zpožděn..
  • Ochrany reproduktorů SSR
    Rozměry: 100x45x50 mm (šxvxh) Uvedená cena je za 2 kusy oživených modulů ochran reproduktorů pro stereo zesilovač. Ochrany reproduktorů chrání připojené reproduktory před stejnosměrnou složkou na výstupu zesilovače při případné poruše zesilovače. Ochrany také disponují funkcí zpožděn..