SoftStarty

Inteligentní SoftStarty slouží pro měkký náběh zdroje zesilovače. Zpožděné připnutí je nastaveno na cca 3s. Pro aktivaci soft startu je potřebné připojit tlačítko bez aretace(např antivandal).

Přívlastek inteligentní znamená, že tyto soft starty jsou kompatibilní s řídícím modulem 2U a také s OLED řízením. Při propojení řídících vstupů těchto modulů lze celou sestavu zapínat/vypínat jedním tlačítkem na předzesilovači/zesilovači. Lze ovládat libovolný počet zařízení vybavených těmito moduly.

Moduly umí rozpoznat jakým signálem byly zapnuty/vypnuty. Lze je zapínat/vypínat externími stálými 12V ale i napěťovými impulzy. Soft start má jasně definovanou podobu zapínacích a vypínacích impulzů. Díky tomu se nemůže rozhodit zapínací posloupnost ani v případě, kdy jeden z přístrojů vybavených tímto soft startem zůstal zapnutý.

Softstarty disponují funkcí hlídání pracovní teploty zesilovače. Při připojení dvou spínacích termostatů(pro každý kanál jeden) upevněných v blízkosti koncových tranzistorů na chladiči a při přesáhnutí maximální teploty je zesilovač vypnut a pomocí LED na čelním panelu je indikována chyba.

Zobrazit: seznam mřížka
  • SoftStart
    Rozměry: 125x33x100 mm (šxvxh) Inteligentní SoftStart slouží pro měkký náběh zdroje zesilovače. Zpožděné připnutí je nastaveno na cca 3s. Pro aktivaci soft startu je potřebné připojit tlačítko bez aretace(např antivandal). Přívlastek inteligentní znamená, že tyto soft starty jsou kom..
  • SoftStart DC
    Rozměry: 160x33x100 mm (šxvxh) Inteligentní SoftStart slouží pro měkký náběh zdroje zesilovače. Zpožděné připnutí je nastaveno na cca 3s. Pro aktivaci soft startu je potřebné připojit tlačítko bez aretace(např antivandal). Přívlastek inteligentní znamená, že tyto soft starty jsou kom..