AEC konektory

Výrobce značkových konektorů AEC Connectors má s výrobou konektorů dlouholeté zkušenosti. AEC nabízí perfektní kvalitu za výbornou cenu. Všechny konektory jsou vyráběny pouze na Taiwanu.

V naší nabídce naleznete nejoblíbenější modely konektorů s teflonovou izolací. Díky teflonové izolaci se nemusíte bát, že by při letování konektoru došlo k jeho znehodnocení.

Zobrazit: seznam mřížka
 • AEC BI-204
  Uvedená cena je za jeden pár(1 kus červený + 1 kus černý). Luxusní zlacené repro terminály. Pro kabel s průřezem mědi až 5 mm. Od značkového výrobce audio konektorů A.E.C. connectors. Umožňují pojmout banánky BP-106 i repro vidličky CT-265 a to oboje najednou! Za nejnižší cenu v ČR! ..
 • AEC BP-106
  Uvedená cena je za jeden pár(1 kus červený + 1 kus černý). Kvalitní zlacené roztahovací banánky. Pro kabel až 6,2 mm. Od značkového výrobce audio konektorů A.E.C. connectors. Za nejnižší cenu v ČR! ..
 • AEC CT-265
  Uvedená cena je za jeden pár. Luxusní reproduktorové vidličky. Uchycení živého vodiče letováním. Od značkového výrobce audio konektorů A.E.C. connectors. Za nejnižší cenu v ČR! ..
 • AEC RJ-129
  Uvedená cena je za jeden pár(1 kus červený + 1 kus černý). Kvalitní zlacené CINCH konektory do panelu s teflonovou izolací. Od značkového výrobce audio konektorů A.E.C. connectors. Za nejnižší cenu v ČR! ..
 • AEC RJ-203
  Uvedená cena je za jeden pár(1 kus červený + 1 kus černý). Kvalitní zlacené CINCH konektory do plošného spoje s teflonovou izolací. Od značkového výrobce audio konektorů A.E.C. connectors. Za nejnižší cenu v ČR! ..
 • AEC RP-1005
  Uvedená cena je za jeden pár(1 kus červený + 1 kus černý). Luxusní zlacené stahovací CINCH konektory s teflonovou izolací. Pro kabel 9,1 mm. Uchycení živého vodiče letováním. Od značkového výrobce audio konektorů A.E.C. connectors. Za nejnižší cenu v ČR! ..
 • AEC RP-1122
  Uvedená cena je za jeden pár(1 kus červený + 1 kus černý).  Kvalitní zlacené CINCH konektory s teflonovou izolací. Pro kabel až 8,7 mm. Uchycení živého vodiče letováním. Od značkového výrobce audio konektorů A.E.C. connectors. Za nejnižší cenu v ČR! ..
 • AEC RP-1143
  Uvedená cena je za jeden pár(1 kus červený + 1 kus modrý). Kvalitní zlacené CINCH konektory s teflonovou izolací. Pro kabel až 6,5 mm. Uchycení živého vodiče letováním. Od značkového výrobce audio konektorů A.E.C. connectors. Za nejnižší cenu v ČR! ..