Předzesilovač

V této kategorii naleznete vše potřebné pro sestavení kompletního předzesilovače od napájecího zdroje po komfortní ovládání ať už s OLED displejem či jednoduché s LED.

HYPA 1 je nástupce předzesilovače HYPA 300SE. Jedná se o druhou generaci plně diskrétního předzesilovače jehož vstupní obvody tvoří jFet tranzistory, které jsou charaketristické svým jemným zvukovým podáním. Koncová část je složena z robustních bipolárních tranzistorů pracujících s poměrně vysokým klidovým proudem. HYPA 1 pracuje v čisté třídě A. Díky vysokému klidovému proudu lze HYPA 1 použít i jako nekompromisní sluchátkový zesilovač. HYPA 1 nemá potíž ani se sluchátky o velmi nízké impedanci 32 Ohm.

Zobrazit: seznam mřížka
 • HYPA 1
  Rozměry modulu: 140x55x85mm (šxvxh) - bez použití hranolu pro montáž výkonnových tranzistorů je výška 40mm celkem ode dna skříně HYPA 1 je nástupce předzesilovače HYPA 300SE. Jedná se o druhou generaci plně diskrétního předzesilovače jehož vstupní obvody tvoří jFet tranzistory, které jsou charake..
 • Relátková regulace hlasitosti
  OLED řízení představuje HIGH END řešení ovládání hlasitosti s přepínačem vstupů pro Vaší konstrukci předzesilovače. Řízení obstarává výkonný ATMEL Atmega328, který s deskou relé komunikuje po sériové lince. Díky tomu není potřeba tolik propojovacích vodičů. Další výhodou této komunikace je jedna “kš..
 • Napájecí zdroj
  Rozměry modulu: 140×40x110 mm (šxvxh) Zdroj je zcela univerzální, slouží například pro napájení předzesilovače HYPA 1. Nese na sobě ochranné prvky a síťový filtr, pro odfiltrování síťových rušivých složek. Zdroj je osazen 15W-25W transformátorem TALEMA o výstupním napětí 2x 12-22V. Napětí je u..
 • Duální napájecí zdroj
  Rozměry modulu: 155×40x140 mm (šxvxh) Zdroj je zcela univerzální, slouží například pro napájení předzesilovače HYPA 1 a MODULU ŘÍZENÍ 2U nebo OLED řízení. Zdroj lze také použít pro napájení D/A převodníků DAC 1 a DAC 1 USB. Hlavní stabilizovaná větech pak napájí analogovou část D/A převod..
 • Řídící modul 2U
  Rozměry modulu: 140×47 mm Dálkové ovládání není součástí balení, je nutné jej dokoupit zvlášť. PROCESOR BĚŽÍ V REŽIMU POWER DOWN – NENÍ ZDROJEM RUŠENÍ!!! Modul řízení 2U je určen pro komfortní ovládání předzesilovače i včetně dálkového ovládání. Disponuje funkcemi, jako je zapnutí/vypnutí, ..
 • ON-OFF modul
  Rozměry modulu: 100x30x60 mm (šxvxh) Představujeme Vám novou stavebnici ON/OFF modulu, která lze využít při konstrukci Vašeho předzesilovače, D/A převodníku či menšího zesilovače, který nevyžaduje použití soft startu. ON/OFF modul disponuje funkcemi: - zapínání modulu tlačítkem bez are..
 • Přepínač vstupů 1U
  Rozměry modulu: 135×15x40 mm (šxvxh) Modul přepínače pěti vstupů včetně PREout výstupu vhodný pro přístrojovou skříň 1U. Přepínač lze ovládat pomocí obyčejného rotačního pěti polohového přepínače. Každý vstup obsahuje filtr proti vf. Konektory pro připojení jsou pozlacené PSH. ..
 • Přepínač vstupů 2U
  Rozměry modulu: 155×57,5 mm Modul přepínače čtyř vstupů má dva výstupy pro zapojení Biamping (dvou zesilovačů) i výstup pro připojení konektoru pro sluchátka. Přepínač navazuje na MODUL ŘÍZENÍ 2U. Pro každý kanál L a R je zvlášť relé kvůli menším přeslechům mezi kanály. Je upevněn přímo na zad..