Předzesilovač

V této kategorii naleznete vše potřebné pro sestavení kompletního předzesilovače od napájecího zdroje po komfortní ovládání ať už s OLED displejem či jednoduché s LED.

HYPA 1 je nástupce předzesilovače HYPA 300SE. Jedná se o druhou generaci plně diskrétního předzesilovače jehož vstupní obvody tvoří jFet tranzistory, které jsou charaketristické svým jemným zvukovým podáním. Koncová část je složena z robustních bipolárních tranzistorů pracujících s poměrně vysokým klidovým proudem. HYPA 1 pracuje v čisté třídě A. Díky vysokému klidovému proudu lze HYPA 1 použít i jako nekompromisní sluchátkový zesilovač. HYPA 1 nemá potíž ani se sluchátky o velmi nízké impedanci 32 Ohm.

Zobrazit: seznam mřížka
 • HYPA 1
  Rozměry modulu: 140x55x85mm (šxvxh) - bez použití hranolu pro montáž výkonnových tranzistorů je výška 40mm celkem ode dna skříně HYPA 1 je nástupce předzesilovače HYPA 300SE. Jedná se o druhou generaci plně diskrétního předzesilovače jehož vstupní obvody tvoří jFet tranzistory, které jsou charake..
 • Relátková regulace hlasitosti
  OLED řízení představuje HIGH END řešení ovládání hlasitosti s přepínačem vstupů pro Vaší konstrukci předzesilovače. Řízení obstarává výkonný ATMEL Atmega328, který s deskou relé komunikuje po sériové lince. Díky tomu není potřeba tolik propojovacích vodičů. Další výhodou této komunikace je jedna “kš..
 • Řídící modul 2U
  Rozměry modulu: 140×47 mm Dálkové ovládání není součástí balení, je nutné jej dokoupit zvlášť. PROCESOR BĚŽÍ V REŽIMU POWER DOWN – NENÍ ZDROJEM RUŠENÍ!!! Modul řízení 2U je určen pro komfortní ovládání předzesilovače i včetně dálkového ovládání. Disponuje funkcemi, jako je zapnutí/vypnutí, ..
 • ON-OFF modul
  Rozměry modulu: 100x30x60 mm (šxvxh) Představujeme Vám novou stavebnici ON/OFF modulu, která lze využít při konstrukci Vašeho předzesilovače, D/A převodníku či menšího zesilovače, který nevyžaduje použití soft startu. ON/OFF modul disponuje funkcemi: - zapínání modulu tlačítkem bez are..
 • Přepínač vstupů 2U
  Rozměry modulu: 155×57,5 mm Modul přepínače čtyř vstupů má dva výstupy pro zapojení Biamping (dvou zesilovačů) i výstup pro připojení konektoru pro sluchátka. Přepínač navazuje na MODUL ŘÍZENÍ 2U. Pro každý kanál L a R je zvlášť relé kvůli menším přeslechům mezi kanály. Je upevněn přímo na zad..