AEC connectors

Zobrazit: seznam / mřížka
Řadit podle:
Show:
 • AEC BI-204
  Uvedená cena je za jeden pár(1 kus červený + 1 kus černý). Luxusní zlacené repro terminály. Pro kabel s průřezem mědi až 5 mm. Od značkového výrobce audio konektorů A.E.C. connectors. Umožňují pojmout banánky BP-106 i repro vidličky CT-265 a to oboje najednou! Za nejnižší cenu v ČR! ..
  330,0 Kč
  Založeno na 1 recenzích.
 • AEC CT-265
  Uvedená cena je za jeden pár. Luxusní reproduktorové vidličky. Uchycení živého vodiče letováním. Od značkového výrobce audio konektorů A.E.C. connectors. Za nejnižší cenu v ČR! ..
  60,0 Kč
 • AEC RJ-129
  Uvedená cena je za jeden pár(1 kus červený + 1 kus černý). Kvalitní zlacené CINCH konektory do panelu s teflonovou izolací. Od značkového výrobce audio konektorů A.E.C. connectors. Za nejnižší cenu v ČR! ..
  130,0 Kč
  Založeno na 2 recenzích.
 • AEC RJ-203
  Uvedená cena je za jeden pár(1 kus červený + 1 kus černý). Kvalitní zlacené CINCH konektory do plošného spoje s teflonovou izolací. Od značkového výrobce audio konektorů A.E.C. connectors. Za nejnižší cenu v ČR! ..
  220,0 Kč
 • AEC RP-1005
  Uvedená cena je za jeden pár(1 kus červený + 1 kus černý). Luxusní zlacené stahovací CINCH konektory s teflonovou izolací. Pro kabel 9,1 mm. Uchycení živého vodiče letováním. Od značkového výrobce audio konektorů A.E.C. connectors. Za nejnižší cenu v ČR! ..
  280,0 Kč
  Založeno na 1 recenzích.
 • AEC RP-1122
  Uvedená cena je za jeden pár(1 kus červený + 1 kus černý).  Kvalitní zlacené CINCH konektory s teflonovou izolací. Pro kabel až 8,7 mm. Uchycení živého vodiče letováním. Od značkového výrobce audio konektorů A.E.C. connectors. Za nejnižší cenu v ČR! ..
  170,0 Kč
 • AEC RP-1143
  Uvedená cena je za jeden pár(1 kus červený + 1 kus modrý). Kvalitní zlacené CINCH konektory s teflonovou izolací. Pro kabel až 6,5 mm. Uchycení živého vodiče letováním. Od značkového výrobce audio konektorů A.E.C. connectors. Za nejnižší cenu v ČR! ..
  170,0 Kč