VMAudio

Přijďte si poslechnout velmi oblíbené repro soustavy značky VMAudio k nám do studia v Litoměřicích. Momentálně zde máme k poslechu reprosoustavy:

VMA 1 EVO SB

Oblíbené reprosoustavy VMA 1 EVO byly inovovány o 10" basák od značky SB acoustics. Tento nový model od VMA již máme k poslechu u nás ve studiu!

Další informace naleznete na stránkách výrobce VMAudio.

Ohledně návštěvy nás neváhejte kontaktovat!

VMA 1 SL

Původní reprosoustavy VMA-I byly během času upraveny pro nový výškáč, tak i nové VMA-I SL mají staronový výškáč, který se mimořádně osvědčil v projektu menších reproduktorů VMA-II. Zachována byla vyvinutá úprava středotónového měniče SB Acoustics, která zajišťujě vyjímečně hladké podání středních kmitočtů, převyšující konkurenci s vyšší cenovkou. Přívlastek SL v názvu má podobný význam jako u vozů Mercedes-Benz tedy "Sport Leicht".

Nové reproduktory VMA-I SL překonají násobně dražší konkurenci. Mezi vrozené vlastnosti těchto reprosoustav patří schopnost nahlas, kvalitně a s dostatečným rozsahem vyplnit jakýkoliv běžný obytný prostor s velkou rezervou. Od přesně rozlišeného piánka po hruď masírující forte. Od jazzu po hard rock.

Další informace naleznete na stránkách výrobce VMAudio.

Ohledně návštěvy nás neváhejte kontaktovat!